`
Het is nu
  3,4°C
  1024mbar 
  83%RH
Nord 0,0m/s
  0,0mm
   


Weergegevens - beknopt overzicht - afgelopen 30 dagen.

klik op de datum om de details van die dag te zien
Datum Temperatuur Luchtdruk (mbar) Lucht.vh. (%RH) Regen (mm) Wind (m/s) Windstoot (m/s)
GemMinMax GemMinMax GemMinMax Som GemMinMax GemMinMax
Mon 18-Mar 6,5 2,8 10,2 1017 1010 1023 71 53 84 0,0 3,5 0,0 7,1 3,7 0,4 7,9
Sun 17-Mar 7,5 4,6 10,5 1002 995 1010 78 64 89 4,1 6,5 2,3 12,4 7,4 2,3 17,9
Sat 16-Mar 10,1 8,2 11,8 1004 997 1009 82 72 91 8,8 7,8 0,0 12,5 10,1 1,7 20,1
Fri 15-Mar 9,4 6,9 12,2 1004 1001 1009 87 79 91 4,7 7,0 2,0 10,7 8,3 2,0 16,8
Thu 14-Mar 8,9 6,8 12,1 1002 996 1009 80 69 90 4,7 7,3 2,8 12,4 8,7 2,8 17,5
Wed 13-Mar 7,4 5,1 9,3 1003 1000 1009 79 75 88 7,8 7,9 0,0 11,7 10,2 1,5 20,2
Tue 12-Mar 6,9 4,8 9,6 1009 996 1023 76 63 88 5,7 9,1 4,9 15,4 11,2 4,3 21,4
Mon 11-Mar 5,8 3,7 8,9 1018 1012 1024 74 65 84 0,0 6,4 0,0 10,2 7,9 0,4 14,4
Sun 10-Mar 6,9 3,4 11,1 1006 997 1013 81 64 90 11,9 6,6 0,0 13,1 8,5 0,4 21,2
Sat 09-Mar 9,3 7,4 11,8 1009 1006 1014 80 68 90 0,5 7,2 2,8 12,1 8,7 2,9 21,5
Fri 08-Mar 8,2 5,9 11,2 1009 998 1013 77 66 87 2,1 5,8 2,2 10,2 6,0 2,2 12,6
Thu 07-Mar 9,1 7,1 11,4 991 984 998 81 68 91 15,0 7,8 2,0 14,0 9,9 2,0 21,9
Wed 06-Mar 9,2 7,8 10,4 996 989 1005 84 77 90 2,6 5,9 1,5 8,5 6,4 1,5 9,9
Tue 05-Mar 7,6 4,9 10,9 1003 1000 1006 79 66 88 0,0 6,0 1,8 10,2 6,3 1,8 12,5
Mon 04-Mar 8,4 5,4 11,8 992 984 1000 79 71 88 3,1 8,3 4,2 12,6 10,4 3,9 19,0
Sun 03-Mar 10,5 9,3 11,9 1002 992 1008 86 80 92 3,6 8,7 6,2 12,7 9,8 5,5 18,9
Sat 02-Mar 8,3 5,9 10,8 1012 1008 1018 87 80 90 0,0 5,0 0,0 9,8 5,2 1,1 10,5
Fri 01-Mar 6,8 4,6 8,6 1015 1011 1018 87 75 92 2,1 3,8 0,0 7,6 3,9 0,4 9,1
Thu 28-Feb 8,4 4,6 13,4 1015 1011 1019 85 75 89 0,0 4,9 0,0 9,1 5,4 0,4 12,9
Wed 27-Feb 10,0 5,2 16,1 1024 1019 1030 71 58 83 0,0 2,2 0,0 5,7 2,3 0,4 4,5
Tue 26-Feb 10,1 3,3 17,5 1032 1030 1034 70 48 84 0,0 1,8 0,0 4,3 2,1 0,4 4,2
Mon 25-Feb 9,1 2,8 16,6 1036 1034 1038 66 44 80 0,0 2,1 0,0 5,0 2,2 0,4 4,4
Sun 24-Feb 7,7 1,4 14,5 1036 1034 1037 67 43 84 0,0 1,9 0,0 5,1 2,1 0,4 4,5
Sat 23-Feb 8,7 4,9 13,6 1035 1034 1037 80 66 91 0,0 3,1 0,0 6,0 3,0 0,4 6,3
Fri 22-Feb 7,8 5,8 11,2 1035 1030 1037 91 86 92 0,0 1,8 0,0 5,0 2,1 0,4 4,7
Thu 21-Feb 7,7 4,7 12,1 1026 1023 1030 86 77 91 0,0 4,5 0,8 7,6 4,2 0,8 8,5
Wed 20-Feb 7,1 3,9 12,1 1021 1019 1023 80 65 87 0,0 4,6 1,8 7,4 4,1 1,8 8,0
Tue 19-Feb 7,2 5,1 10,1 1018 1015 1020 85 76 90 0,0 5,1 1,5 7,5 4,9 1,5 8,7
Mon 18-Feb 7,8 3,8 13,5 1016 1013 1017 80 68 88 0,0 2,3 0,0 5,0 2,4 0,4 4,5
Sun 17-Feb 7,9 3,8 14,6 1018 1016 1022 75 58 86 0,0 3,2 0,0 6,3 3,1 0,4 6,3