`
Het is nu
  8,8°C
  996mbar 
  80%RH
SW 6,9m/s
  1,0mm
   


Weergegevens - beknopt overzicht - afgelopen 30 dagen.

klik op de datum om de details van die dag te zien
Datum Temperatuur Luchtdruk (mbar) Lucht.vh. (%RH) Regen (mm) Wind (m/s) Windstoot (m/s)
GemMinMax GemMinMax GemMinMax Som GemMinMax GemMinMax
Sat 07-Dec 8,9 7,8 10,1 1010 1005 1013 87 83 91 0,0 5,4 2,0 10,0 5,4 2,0 11,6
Fri 06-Dec 6,2 3,5 9,4 1006 1001 1014 93 91 94 5,7 9,2 5,0 12,1 11,3 4,5 15,9
Thu 05-Dec 2,7 0,3 5,4 1018 1014 1020 92 91 93 0,0 4,9 0,0 10,4 5,3 0,4 13,7
Wed 04-Dec 3,3 0,6 6,7 1021 1019 1024 90 80 93 0,0 1,7 0,0 4,9 2,1 0,4 5,0
Tue 03-Dec 4,6 2,3 7,3 1027 1024 1029 90 85 92 0,0 3,2 0,0 6,9 3,1 0,4 6,8
Mon 02-Dec 5,3 0,2 8,6 1026 1023 1029 90 87 93 1,0 2,0 0,0 5,4 2,2 0,4 6,0
Sun 01-Dec 2,9 0,3 5,3 1021 1019 1023 88 81 92 0,0 2,7 0,0 6,2 2,8 0,4 6,1
Sat 30-Nov 4,2 1,8 7,6 1022 1020 1023 89 84 92 0,5 1,4 0,0 4,9 1,9 0,4 5,3
Fri 29-Nov 6,4 3,4 9,3 1011 1000 1020 82 67 89 0,0 2,2 0,0 6,9 2,5 0,4 6,6
Thu 28-Nov 9,3 7,8 10,0 991 984 1000 92 85 93 10,9 5,5 0,0 9,5 6,2 0,6 11,9
Wed 27-Nov 10,2 9,6 11,1 985 981 993 90 85 93 11,4 6,6 1,8 12,1 7,4 1,8 16,7
Tue 26-Nov 10,0 8,8 11,8 999 993 1004 91 86 93 1,0 4,6 1,1 8,0 4,6 1,1 8,7
Mon 25-Nov 8,1 5,4 10,8 1006 1004 1008 90 85 93 0,0 2,8 0,0 7,1 2,9 0,4 8,0
Sun 24-Nov 6,2 3,8 8,1 1004 999 1007 91 88 92 0,0 2,6 0,0 6,8 2,6 0,4 5,8
Sat 23-Nov 6,3 5,1 7,5 997 994 999 86 83 89 1,0 4,3 0,0 7,4 4,3 0,8 8,6
Fri 22-Nov 7,0 2,9 10,7 1001 998 1003 87 78 91 1,0 4,2 0,4 7,4 4,3 0,4 8,7
Thu 21-Nov 2,1 1,1 3,2 1007 1002 1011 89 86 91 0,0 4,0 0,0 7,1 4,0 0,4 8,3
Wed 20-Nov 3,1 0,5 6,9 1015 1011 1018 85 74 90 1,6 3,0 0,0 7,2 2,9 0,4 7,1
Tue 19-Nov 5,4 1,3 10,0 1015 1012 1018 81 69 87 0,5 2,5 0,0 7,4 2,6 0,4 6,9
Mon 18-Nov 6,5 4,4 9,1 1009 1007 1012 85 68 91 2,1 2,9 0,0 8,5 3,6 0,4 10,2
Sun 17-Nov 5,7 2,9 8,3 1010 1009 1011 85 71 91 0,0 1,5 0,0 4,8 1,9 0,4 4,5
Sat 16-Nov 5,3 2,5 7,1 1006 1003 1009 86 82 89 0,5 2,7 0,0 7,1 2,9 0,4 6,4
Fri 15-Nov 4,8 3,4 5,6 1000 998 1003 87 82 91 0,0 3,2 0,0 8,0 3,3 0,4 9,3
Thu 14-Nov 5,9 5,2 7,4 999 995 1003 87 82 91 1,0 3,7 0,0 7,4 3,9 0,4 8,2
Wed 13-Nov 7,2 5,9 9,1 998 996 1000 89 87 91 4,1 4,0 0,0 9,0 4,1 0,4 23,3
Tue 12-Nov 5,9 4,4 7,9 997 996 1000 87 79 91 10,9 7,6 1,8 10,7 8,3 1,8 13,9
Mon 11-Nov 6,2 3,3 7,5 1002 997 1012 89 85 91 14,0 5,8 0,0 10,2 6,4 1,3 15,3
Sun 10-Nov 4,6 0,9 9,2 1011 1006 1014 87 76 92 0,0 1,3 0,0 4,2 1,7 0,4 4,2
Sat 09-Nov 7,4 4,6 10,5 1005 1005 1006 84 71 92 1,6 3,8 0,0 7,5 3,8 0,6 7,8
Fri 08-Nov 6,9 4,4 10,3 1004 999 1006 88 80 91 2,1 3,7 0,0 6,7 3,5 0,4 7,1